Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #79387

Munitsipaalpolitseinik

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Munitsipaalpolitseiniku põhiülesanne on osaleda vastavalt kohaliku omavalitsuse korralduse seadusele avaliku korra tagamisel ja teostada vallavolikogu poolt vastuvõetud eeskirjade täitmise üle järelevalvet kohaliku omavalitsuse määratud tööpiirkonnas. Selle tegevusega kaasneb ka vallavalitsuse menetleda olevate väärtegude menetlemine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- lisaks eesti keele oskusele tuleb kasuks ka ühe võõrkeele valdamine
- kriminaalkorras karistamata
- haldusmenetluse, väärteomenetluse ja halduskohtumenetluse tundmine

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat väljakutset meeldivas meeskonnas.

Tööpakkumise number
#79387