Värsked tööpakkumised

Mündivermija/sepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187114

Tööpakkumise number

187114

Töö kirjeldus

Pakkume tööd aktiivsele, julgele, müügi- ja teeninduskogemusi omavale meesterahvale. Töö sisuks on õnnemüntide müük ja löömine turistidele Tallinna vanalinnas Toompeal. Töötegevus toimub vabas õhus sõltuvalt ilmastikutingimustest. Tulemuspalk. Lisainfot saab telefonil 5263065 või e-posti teel.

Nõudmised kandidaadile

Mündivermija
- väga hea suhtlemis ja müügioskus
- min. vanus 18a.
- hea füüsiline vorm – töövahendiks suur haamer ja töö toimub vabas õhus
- eesti, inglise ja vene keele oskus heal tasemel

Ettevõte pakub

Pakume:
- paindlikku töögraafikut,
- sõbralikku ja huvitavat töökeskkonda,
- tulemusest sõltuvat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. november 2009
Kuulutus sisestati:
14. november 2009

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga.