Värsked tööpakkumised

Munatoodete valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422296

Tööpakkumise number

422296

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahu suurenemisega pakume alalist tööd munatoodete valmistajale.Töö on liinitöö,mis seisneb keedetud kooritud munade sorteerimises ja pakendamises.

Nõudmised kandidaadile

Pingetaluvus ,kohusetundlikkus,hea suhtlemine kollegidega,soovitav on tervisetõendi olemasolu.

Ettevõte pakub huvitavat tööd väikse kollektiivis ja selleväärilist palka.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
10. mai 2016

Dava Foods Estonia OÜ on Taani kontserni kuuluv tütarettevõte,millesse kuuluvad veel Dava Foods Finland OY ja Dava Foods Sweden.Meie Ettevõtte koosseisu kuuluvad kanalad,munapakkimisliin ja kanamunade keedumuna ja munatoodete valmistamisliin.Meie klientideks on Skandinaavia,Balti ja Eesti ettevõtted.Näiteks Tallink,Silja Line ,Maxima,Rimi,Selver,Kikas,Lunden Catering ,samuti Leedu suurtootja IKI.Ettevõte asub Harjumaal,Jõelähtme vallas,Loo alevikus Saha Tee 18.