https://www.cvkeskus.ee/68133

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68133

Multimeedia valdkonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • multimeedia sisuteenuste kavandamine ja ost
  • müügistrateegia kujundamine
  • kasutatavate tehniliste lahenduste sobivuse hindamine


Ootused kandidaadile

  • töökogemus telekommunikatsiooni või meedia vallas
  • eesti ja inglise keele valdamine
  • hea vene keele oskus


Ettevõte pakub

  • motiveerivaid tööülesandeid
  • võimalust osaleda ettevõtte arengu kujundamisel
  • rahvusvahelist töökogemust


Tööpakkumise number
#68133
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Multimeedia valdkonna juht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!