Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323388

Multilift autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • materjali transport objektidele
  • tehnika transport

Ootused kandidaadile

  • B, C, E- kategooria juhiluba ja kutsetunnistus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • töötahe ja kohusetundlikkus
  • ekspediitori kogemus (materjalide varumine tellimuse järgi)
  • valmisolek töölähetusteks ja võimalus töötada väljaspool põhitööaega

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus
  • autoremondilukksepa töökogemus ja keevitamisoskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • stabiilset ja pidevat tööd

Tööpakkumise number
#323388

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2013
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2013

AS Lavateir on asutatud 1997. a. Kuulub täielikult Eesti kapitalile ning põhitegevusala on sanitaartehnilised ehitus-, remondi- ja hooldustööd. Lisaks tegeleme
elektrisüsteemide ehitamise ja hooldamisega. AS Lavateir kasutab põhitegevuses kaubamärki ToruAbi, mille all on meie tegevus rohkem tuntud ja teatud, kui
ettevõtte nime järgi.

Vaata rohkem