Värsked tööpakkumised

MTÜ ELV - Autolammutuste Liidu tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424652

Tööpakkumise number

424652

Töö kirjeldus

- Autolammutuste Liidu kui autolammutusega tegelevate litsentseeritud äriühingute katusorganisatsiooni igapäevase tegevuse korraldamine ja juhtimine,
- liikmete huvides tegutsemine kohalikes omavalitsustes ja riigiasutustes, seaduste ja alama astme õigusaktide eelnõude ettevalmistamisel,
- liikmete huvides ühisprojektide ja -tegevuste ettevalmistamine ja arendamine,
- liikmeskonna ja lepingupartnerite ringi laiendamine

Nõudmised kandidaadile

- keskharidus eelneva juhtimiskogemusega, soovitav kõrgharidus või tehnikavaldkonna kesk-eriharidus,
- soovitav kolmanda sektori organistasioonide tegevuse ja võimaluste tundmine ja kogemus,
- inglise keele valdamine kõnes ja kirjas, soovitav vene keele suuline oskus,
- valmidus töötada 0,5 koormusega

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd üle-Eestilise organisatsiooni juhina,
- erialast rahvusvahelist suhtlemist ja tegutsemist Euroopa katusorganistasiooni liikme esindajana,
- lisatöö võimalust senise põhitöö kõrval,
- motivatsioonipaketti

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
21. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016

Tööjõuvahenduse ja –rendiga ning personaliotsinguga tegelev ettevõte OÜ Employer International asutati 2006.a.
2007.a asutasime Ukrainas tööjõu otsingu ja värbamisega tegeleva tütarfirma OOO “UkrEmployer” eesmärgiga Ukraina spetsialistide värbamine Euroopa Liidu riikidesse.
Aktivasse võib panna meie kompetentsi ja vastavat teenust Eesti elamis- ja töölubade vormistamisel.
Samas oleme paralleelselt tegelenud spetsialistide vahendamisega Eesti-siseselt ja Eestist Euroopa Liidu maadesse.
Kliendi vakantsete töökohtade komplekteerimisel pakume:
• Ülevaatlikku kirjalikku kandidaatide tutvustust (CV, taustauuring, intervjuu jms)
• Kohtumisi mitme heatasemelise kandidaadiga
• Teenustasu tasutakse ainult sobiva töötaja tööle võtmisel
• Kontrollperioodi ajal lahkunud töötaja tasuta asendamist uuega