Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52336

MTÜ Ahtme õppe- ja arenduskeskuse tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • arengustrateegia väljatöötamine
  • projektide juurutamine ja juhtimine
  • õppeplaanide ja eelarvete koostamine
  • õppekavade arendamine ja õppekvaliteedi kindlustamine
  • suhtlemine kohaliku omavalitsusega, tööandjate ja õppeasutustega

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ja professionaalne ettevalimistus
  • eelnev töökogemus õppeasutuse juhtimisel
  • eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • eneseteostuse, arengu ja karjäärivõimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Tegevjuhi tööülesanneteks on õppekeskuse igapäevane töö juhtimine, õppekavade,
-plaanide ja -projektide väljatöötamine ning koordineerimine.

Tööpakkumise number
#52336

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
29. september 2005

Ettevõte alustas tööd 2003. aastal, hetkel on meil 19 töötajat. Meie põhitegevusaladeks on naftasaaduste transiidi korraldamine ning juriidilised majandus - ja investeerimisalased konsultatsioonid. Teeme koostööd tööstusehituse, raudtee - ja meretranspordi firmadega.

Vaata rohkem