MS Dynamics NAV tarkvara konsultant VIP1

COLUMBUS EESTI AS

Tööpakkumise number

628725

Töö kirjeldus

Sa oled super kandidaat, kui Sul on siiras huvi:
- disainida ja juurutada majandustarkvaralahendusi ettevõtetele Dynamics NAV platvormil
- olla partneriks kliendi ettevõtete majandustarkvara peakasutajatele, IT-juhtidele Dynamics NAV kasutamisel ja arendamisel
- töötada iga päev selle nimel, et kliendid saaksid tehnoloogia arengust ja oma majandustarkvarast maksimaalse ärilise kasu
- olla kursis infotehnoloogia arengute ja trendidega

Nõudmised kandidaadile

- eelnevat töökogemust Dynamics NAV kasutamisel mõne ettevõtte protsesside opereerimise, arendamise ja/või konsulteerimisega
- huvi digitaliseerimise, innovaatilisuse ning äritarkvaraga seonduva töö vastu
- oskust keerukaid protsesse ja süsteeme nii kirjalikult kui ka suuliselt lihtsalt kirjeldada
- väga head üldistus- ja analüüsivõimet
- eesti ja inglise keele valdamist

Ettevõte pakub

- võimalust ellu viia väärtusloovaid ja arendavaid projekte
- võimalust olla innovatsiooni ja digirevolutsiooni keskel
- ühtehoidvat meeskonda, kellega koos klientidele väärtust luua
- inspireerivat keskkonda ja lahedaid ühisüritusi

Kandideeri ja ole osa meie ägedast ning kompetentsest meeskonnast!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019
Soovin kandideerida

MS Dynamics NAV tarkvara konsultant

Columbus on globaalne digitaliseerimislahendusi ja ärikonsultatsiooni pakkuv ettevõte, kus töötab üle 2000 inimese. Me toetame ettevõtteid digitaliseerimise teekonnal ning aitame saavutada positsiooni, mis kindlustab arengu ja konkurentsivõime ka tulevikus.

Oleme oma ala eksperdid ettevõtete digirakenduste kujundamise, arendamise, elluviimise, täiustamise ja haldamise valdkonnas ning suudame seeläbi tagada ettevõtete eduka digitaliseerimise. Meie konsultantidel on kogemusi paljude erinevate valdkondade ettevõtete arendamisel üle kogu maailma.

Pakume terviklikku lahendusteportfelli, milles kajastuvad laialdased teadmised konkreetsest tööstusharust, ulatuslikud teadmised tehnoloogiavallas ning põhjalik ülevaade kliendi vajadustest. Oleme end 30 tegevusaasta vältel tõestanud ning teenindanud rohkem kui 5000 klienti üle kogu maailma.

Avan ettevõtte profiili