Mototehnika mehaanik VIP1

MOTOHOBI OÜ

Tööpakkumise number

624994

Töö kirjeldus

Mototehnika mehaaniku tööülesanded:

- Mototehnika müügieelne ettevalmistamine / komplekteerimine;
- mototehnika hooldus;
- mototehnika remont.

Nõudmised kandidaadile

- Huvi mototehnika vastu;
- algteadmised mototehnika valdkonnas;
- tehniline taip;
- kiire õppimisvõime;
- kohusetundlik, aus ja täpne;
- eelnev kokkupuude või töökogemus antud valdkonnas.

Ettevõte pakub

- Pakume oma töötajatele kindlat ja stabiilset töökohta;
- värsket ja heade võimalustega töökeskkonda;
- eneseteostus ja arenemisvõimalusi;
- konkurentsivõimelist tulemustasu;
- kokkuhoidvat ja sõbralikku töökollektiivi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Mototehnika mehaanik

MOTOHOBI OÜ

Motohobi OÜ alustas tegevust 2006. aastal ja peamiseks tooteks oli mototehnika ehk ATV müük.
Tänaseks on tootevalikus üle 13-ne CFMOTO ATV, UTV , SSV ja mootorratta. Samuti on saadaval erinevad laste sõidukid igas vanuses lastele.
Laste ATV puhul oleme teinud optimaalse valiku silmas pidades hinda, kogemusi ja töökindlust. Üle Eesti on meil 12 suurepärast volitatud edasimüüjat, kes kindlustavad peaaegu igas Eesti suurimas linnas korraliku järelteeninduse. Olulisel kohal on ka ATV remont – proovime alati leida probleemi ning pakkuda kliendile parima lahenduse selle remondiks.

Avan ettevõtte profiili