Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179435

Mototehnika konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi müügiproffi – mototehnika konsultanti. Töö sisuks on klientide aktiivne otsimine, nende nõustamine, müügitehingute sõlmimine, erineva lisavarustuse müük; lisaks hooldus- ja remonditööde nõustamine.

Ootused kandidaadile

Sul on head eeldused, kui sulle meeldib väga klientide nõustamine, aktiivne müük, su müügikogemus on vähemalt 4 aastat, sul on väga hea eestikeel ning suhtled hästi ka vene keeles, sul on suur huvi ja teadmised mototehnika osas, omad a- ja b-kategooria kehtivaid juhilube ja keskharidust. Kasuks tulevad müügialased täienduskoolitused.

Pakume kaasaegseid töötingimusi, koolitusi, sõbralikku meeskonda ning tulemustele vastavat töötasu.

Tööpakkumise number
#179435