Värsked tööpakkumised

Mototehnika ja selle varuosade klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586865

Tööpakkumise number

586865

Töö kirjeldus

Müüja tööülesanded:
- Klientide teenindamine ja tehnilise konsultatsiooni pakkumine
- Kaupade aktiivne tutvustamine ja müümine
- Kaupade vastuvõtmine, lahtipakkimine ning programmi sisestamine
- Vajadusel ka kaupade tellimine ja inventeerimine

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlusoskus
- Huvi mototehnika vastu
- Tehniline taip motovaldkonnas
- Kiire õppimisvõime
- Ausus
- Arvutikasutus oskus
- Oskus lugeda tehnilisi jooniseid
- Hea pingetaluvus
- Hea inglise keele oskus
- Kasuks tuleks vene keel oskus
- Hea emakeele oskus kõnes ja kirjas
- Abiks tuleb eelnev kokkupuude või töökogemus mototehnika valdkonnas

Pakume oma töötajatele kindlat, stabiilset ja huvitavat töökohta, iseseisvust.
Värsket ja heade võimalustega töökeskkonda.
Konkurentsivõimelist tulemustasu.
Kokkuhoidvat töökollektiivi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
22. märts 2019

Motohobi OÜ alustas tegevust 2006. aastal ja peamiseks tooteks oli mototehnika ehk ATV müük.
Tänaseks on tootevalikus üle 13-ne CFMOTO ATV, UTV , SSV ja mootorratta. Samuti on saadaval erinevad laste sõidukid igas vanuses lastele. Laste ATV puhul oleme teinud optimaalse valiku silmas pidades hinda, kogemusi ja töökindlust. Üle Eesti on meil 12 suurepärast volitatud edasimüüjat, kes kindlustavad peaaegu igas Eesti suurimas linnas korraliku järelteeninduse. Olulisel kohal on ka ATV remont – proovime alati leida probleemi ning pakkuda kliendile parima lahenduse selle remondiks.