Värsked tööpakkumised

Motorist kruiisilaevale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84476

Tööpakkumise number

84476

Töö kirjeldus

Masinate korrasoleku tagamine:

Nõudmised kandidaadile

1. Inglise keele valdamine kõnes ja kirjas;
2. Vanus alates 21a.
3. Töökogemus sellel alal vähemalt 1a.

KANDIDEERIMISEKS PALUME SAATA INGLISE KEELNE CV.

Ettevõte pakub

Tasuta edasi-tagasi sõit ja laeval elamine.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
7. november 2006

Ocean View OÜ alustas oma tegevust 2005 aasta mais. Peakontor asub Tallinnas ning alates 2007 aasta jaanuarist on firmal esindus ka Põhja- Hollandis.

Oleme Eesti firma, kes on spetsialiseerunud personali värbamisele laevadele (kruiisilaevad, jahid, kaubalaevad, tankerid, parvlaevad, puksiirid, süvenduslaevad jpt). Vahendame ka keevitajaid ja metallitöölisi platvormidele ning laevatehastesse, samuti teisi spetsialiste nagu puusepad, polsterdajad, lukksepad jne. erinevatesse firmadesse, kes pakuvad oma teenust laevafirmadele.