Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339411

Motorist ja remondimotorist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametile vastavate kohustuste täitmine Tallinn-Helsingi liinil sõitval reisiparvlaeval Viking XPRS

Ootused kandidaadile

  • motoristi (A-III/4 või A-III/5) kutsetunnistus
  • rahvusvahelisel liinil sõitval reisiparvlaeval töötamiseks vajalike meredokumentide olemasolu
  • varasemat kogemust motoristina
  • inglise ja eesti keele oskus väga heal tasemel

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

- tööle asumine nii pea kui võimalik
- töö on graafiku alusel: 2 nädalat tööl ja kaks vaba.

Tööpakkumise number
#339411

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2014

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.

Vaata rohkem