Värsked tööpakkumised

”Mõtle suurelt, tegutse targalt!”

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111915

Tööpakkumise number

111915

Töö kirjeldus

Sina ju tead, et teenindaja soovib pakkuda sõbralikku ja meeldivat teenindust, tahab ja suudab pakkuda erinevaid müügis olevaid tooteid, hoolitseb töökoha puhtuse ja korra eest, soovib aktiivselt osaleda meeskonnatöös.

Seega on antud pakkumine mõeldud inimesele, kes Sa:

Nõudmised kandidaadile

- oled vähemalt täisealine;

- oskad suhtlemistasandil eesti ja vene keelt;

- oled kohusetunlik, sõbralik ja naerusuine;

- hindad meeskonnatööd;

- tunned end kindlalt töötades graafiku alusel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume lisaks eelnevale:
- järjepidevat ametikohale vajalikku koolitust

- võimalust areneda ja kasvada

- lisaks põhipalgale (7000,- kuni 9000,-) saada tulemustasu, lisatasu öiste vahetuste eest, erinevaid boonuseid ja ettevõtte siseseid soodustusi.

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2007

Simplika on personaliotsingufirma CVO Group allüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades. Meie viime kokku tööotsijad ja tööandjad.