Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298759

Morgani kaupluse KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne klientide teenindamine;
  • Kaubavarude jälgimine ja vajadusel tellimine;
  • Kaupluse väljapanekute organiseerimine ja kujundamine.

Ootused kandidaadile

  • Avatus ja hea suhtlemisoskus;
  • Entusiasm ja positiivne ellusuhtumine;
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.

  • Konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustest sõltuvat lisatasu;
  • Kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas;
  • Pidevat erialast koolitust.

Lisainfo

Otsime Foorumi keskuse stiilsesse Morgani kauplusesse särasilmset, meeldivat ja enesekindlat klienditeenindajat. Ootame kandideerima inimest, kes on Morgani imeilusate toodete fänn ning kelle suureks kireks on inimestega suhtlemine ja müügitöö tegemine.

Tööpakkumise number
#298759

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. märts 2013
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2013

Morgan on saanud alguse 1947. aastal loodud väikesest firmast ning aastatega kasvanud tugevaks ja dünaamiliseks konserniks naiste moeturul. Morgan on esindatud 58 riigis üle maailma ja Eestis on ainukene brändikauplus Foorumi keskuses.
Morgani kliendid on naised, kes igatsevad originaalset ja stiilset riietust ning otsivad uusi väljundeid hoolitsemaks oma välimuse eest. Nende unistus on särada, olla sensuaalne ja glamuurne.
Kui soovid olla tõeline naine, siis Morgan teeb Sinu stiilsed unistused teoks.

Vaata rohkem