Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312536

Mootorsõidukijuhi liiklusteooriaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mootorsõidukijuhtide liiklusteooriatundide ja konsultatsioonide läbiviimine Tallinnas ja Järvamaal.

Ootused kandidaadile

mootorsõidukijuhi liiklusteooria õpetaja kvalifikatsioon ja vastav tunnistus
A-, BE- CE- ja D-kategooria mootorsõiduki juhiluba
soovitav eelnev töökogemus antud valdkonnas
hea koostöövõime
hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
korrektne välimus
kvalifikatsioonile vastav haridus
arvuti kasutamise oskus

pingevaba keskonda, sõbraliku kollektiivi, enesetäiendamise võimalust, motiveerivat töötasu, oma tööaega ise planeerida,võimalust töötada teise töö kõrvalt

Tööpakkumise number
#312536

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

LRK Autokoolituse eesmärgiks on liiklusalaste teadmiste tõstmine ja sõiduoskuste arendamine. Korraldame loenguid, konsultatsioone, koolitusi ja sportlik-meelelahutuslikke üritusi. LRK Autokoolitus OÜ korraldab sõidukijuhtide liiklusalast ettevalmistamist ja täiendõpet. Autokoolis saab õppida AM-, A-, B-, BE-, C-, CE- ja D- kategooria mootorsõidukijuhi kursustel, esmaabikursustel. Korraldame jalgratturikoolitusi ja veoautojuhtide ameti- ja täienduskoolitusi.

Vaata rohkem