Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64196

Mootorite mähkija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Masina ettevalmistamine mähkimiseks;
elektrimasina skeemi ja andmete kindlakstegemine;
mähiste valmistamine,
mähkimine ja ühendamine;
tõsteseadmete kasutamine, troppimine.

Ootused kandidaadile

Kesk-või keskeriharidus;
tehniline taiplikkus, loogiline mõtlemine, töökus;
kohusetunne, distsiplineeritus, valmisolek ümberõppeks;
hea eesti keele oskus;
soovitavalt vene ja soome keele oskus.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas;
kaasaegset töökeskkonda ja enesetäiendamise võimalusi;
head töötasu;
transpordivõimalust töökohta ja tagasi;
firmapoolseid soodustusi.

Lisainfo

Väljaõpe kohapeal.

Tööpakkumise number
#64196