Tööpakkumise number

572682

Töö kirjeldus

- Hoone tehnosüsteemide (ventilatsioon, küte, jahutus jne) mõõtmine, reguleerimine (koolitus ja väljaõpe töökäigus)
- Mõõtetööde teostamine
- Katseprotokollide koostamine
- Klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

Soome keele oskus suhtlustasandil
- Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- B-kategooria juhiload
- Tehniline taiplikus
- Stabiilsus, ausus, kohusetundlikkus, täpsus
- Arvuti kasutamise oskus (Office)

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- Võimalust töötada nooruslikus ja positiivses meeskonnas
- Kaasaegset töökeskkonda
- Pikaajalist töösuhet, arenemis- ja karjäärivõimalusi
- Liikuvat tööd

Asukoht:
Soome
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2018
Brutopalk:
Alates 13 kuni 21 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Mõõtja

ADE CONSULTING OY

ADE Consulting Oy on Soome suurim ventilatsiooni-, kütte- ja jahutussüsteemide reguleerimise/mõõtmisega tegelev ettevõte. Eesmärk on veel suureneda ja laieneda. Paari aastaga oleme pidevalt arenenud ja seega suudame täna pakkuda professionaalseid lahendusi nii era- kui äriklientidele. Lisaks pakume oma klientidele tehnosüsteemide projekteerimist.

Vaatan ettevõtte profiili