Värsked tööpakkumised

Mõõtetehnika müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36298

Tööpakkumise number

36298

Töö kirjeldus

• Mõõtetehnika müük (ostsillograafid, signaaligeneraatorid, spektri- ja loogilised analüsaatorid) ja müügiga seonduvad tööd

Nõudmised kandidaadile

• Sobiv kandidaat on aktiivne ja edule orienteeritud inimene, kes on tegutsenud tehniliste toodete müügitöö valdkonnas ja kellel on tehnika-alane haridus (elektroonika, telekommunikatsioon, automaatika või elekter) või vastav töökogemus, teadmised majandusest. Töös läheb vaja väga head suhtlemis- ning läbirääkimisoskust ja võõrkeelte oskust (ladus suuline ja kirjalik inglise keel, vene ja soome keel suhtlustasandil).

Ettevõte pakub

• võimalust töötada rahvusvahelises arenevas ettevõttes
• põhjalikku tootekoolitust
• motiveerivat palgasüsteemi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2004

Orbis kontsern on rahvusvaheliselt tunnustatud RF-, masinnägemise ja valguskaablitehnika rakenduste asjatundja. Pakume tootmist, tootearendust ja testimist toetavaid tehnoloogiapõhiseid lahendusi. Meie tegevuse põhisuunad on spetsiaalkomponentide töötlemine ja integratsioon, testsüsteemide terviklahenduste ning tehnilise toe pakkumine.
Tallinnas, Sauel ning Soomes, USA-s ja Hiinas paiknevates üksustes töötab kokku umbes 250 inimest. Kontserni käive 2003 aastal oli 46,8 miljonit eurot.