Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796687

Mõõtetehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ventilatsioonisüsteemide reguleerimine, mõõtmine ja dokumenteerimine;

  • Mürataseme mõõtmine ning dokumenteerimine;

  • Ventilatsioonisüsteemide ekspertiis;

  • Ventilatsioonikanalite survekatsetused.

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus;
  • Hea organiseerimis- ja analüüsivõime, suhtlemisoskus;
  • Hea pingetaluvus, täpsus, kohusetundlikkus;
  • Hea kirjaoskus;
  • Keelte oskus (eesti, inglise);
  • B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb

  • Ehitusalane kõrgharidus (omandamisel, lõpetatud);
  • Arvuti kasutamise oskus (AutoCad, MS Office)
  • Oskus töötada projekti- ja ehitusdokumentatsiooniga;
  • Varasem töökogemus mõõtetehnikuna;
  • Vene keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd;

  • Väljaõpet kohapeal;

  • Arenemisvõimalust;

  • Stabiilset tööd aastaringselt;

  • Motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#796687
Mõõtetehnik