Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686548
Veebipõhine värbamine

Mõõtetehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. veebruar 2021
Kuulutus aegub:25. veebruar 2021

Töö kirjeldus

AS Metrosert otsib oma meeskonda elektriliste suuruste ja aeg-sageduse valdkonna mõõtetehnikut, kelle töö sisuks on mõõtevahendite kalibreerimine, tööga seonduva dokumentatsiooni korrektne vormistamine ning suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

  • kutse- või kõrgharidus tehnilises valdkonnas (näiteks elekter, elektroonika, automaatika, mehhatroonika vms erialal);

  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil ning ingliskeelse tehnilise teksti lugemise ja mõistmise oskus;

  • heal tasemel arvutioskus;

  • oskus koostada, vormistada ja hallata dokumente;

  • B-kategooria juhiluba ja sõiduki juhtimiskogemus;

  • õppimisvalmidus ja soov end arendada;

  • tehniline taiplikkus ja huvi elektrivaldkonna vastu, ausus, täpsus, iseseisvus, hea suhtlemis- ja tähtaegadest kinnipidamise oskus;

  • valmisolek lähetusteks Eesti piires ja vajadusel väljaspool Eestit;

  • kasuks tulevad eelnev kokkupuude erinevate mõõtevahenditega ja/või töökogemus elektriga seotud valdkonnas.

  • täistööajaga tööd (tööaeg tööpäeviti ajavahemikus kell 08.00-16.30);

  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi erialase pädevuse tõstmiseks;

  • kompetentset ja abivalmis meeskonda ning huvitavat tööd;

  • stabiilset töösuhet ja mitmekülgset tasupaketti;

  • häid töötingimusi kaasaegses büroohoones ja laborites Tallinnas Mustamäel (aadressil: Teaduspargi 8, Tallinn).

Lisainfo

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.
Kandideerida saab läbi CV Keskuse portaali või saates oma CV e-posti aadressile: personal(ät)metrosert.ee
Rohkem infot Metroserdi kohta leiate meie kodulehelt www.metrosert.ee või AS Metrosert Facebookist

Tööpakkumise number
#686548

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2021

AS Metrosert on Eesti metroloogia keskasutus. Tegemist on riigile kuuluva äriühinguga, mis pakub metroloogia- ja sertifitseerimisalaseid teenuseid ja koolitusi ning hoiab ja arendab riiklikke mõõteetalone. Metroserdi allüksus Eesti Proovikoda on tunnustatud väärismetallide katselabor, ainuõiguslik väärismetalltoodete standardproovi tõendaja Eestis ja väärismetalltoodete nimemärgiste riikliku registri volitatud töötleja.

Vaata rohkem

Mõõtetehnik