Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197854

Mõõtetehnik

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Hoone tehnosüsteemide tasakaalustamine
- Mõõtetööde teostamine
- Katseprotokollide koostamine
- Klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- Soome ja vene keele oskus soovituslik
- Vähemalt keskhariduse olemasolu
- B-kategooria juhiload
- Tehniline taiplikus
- Stabiilsus, ausus, kohusetundlikkus, täpsus
- Arvuti kasutamise kogemus

Hea kandidaat on aktiivne ja ettevõtlik, kiire õppimisvõime ja
positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- Võimalust töötada nooruslikus ja positiivses meeskonnas
- Kaasaegset töökeskkonda
- Koolitust ja väljaõpet töökäigus

Lisainfo

Tallinnasse ja Helsingisse kandideeriatel palume lisainfo
saamiseks pöörduda: Martti Uhtjärv 50 92 305
Tartusse kandideeriatel lisainfo: Wlorian Haiba 51 48 781

Tööpakkumise number
#197854

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
20. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Amecon OÜ on tegutsenud Eestis 1995 aastast. Oleme suurim
ventilatsioonisüsteemide, kütte-ja jahutussüsteemide
reguleerimise ja mõõtmisega tegelev
ettevõte Eestis. Pakume ka tehnosüsteemide projekteerimist.
Aastatega oleme pidevalt arenenud ja seega suudame täna
pakkuda professionaalseid lahendusi
nii era-kui äriklientidele. Hetkel otsime mõõtetehnikuid nii
TALLINNASSE, TARTUSSE KUI KA HELSINGISSE!

Vaata rohkem

You are applying to:
Mõõtetehnik