Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169680

Mõõteteenuste osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Osakonna juhataja peamiseks tööülesandeks on mõõteseadmete paigaldamise, seadistamise, rikete likvideerimise juhtimine, mõõteandmete kogumine ja töötlemine ning elektrivõrgu kao vähendamine. Osakonnajuhataja osaleb investeeringute strateegia koostamises ja erinevate hangete läbiviimises, samuti on tema ülesandeks mõõteseadmete olukorra analüüsimine.

Oodatud on juht

  • kes oskab kasutada ettevõtte tänaseid tugevusi ja leida uusi võimalusi, et aidata meeskonnal püstitatud eesmärkideni jõuda,
  • kelles on südikust viia ellu plaane, julgust võtta vastu otsuseid ja oskust leida lahendusi keerukates olukordades toimetulekuks,
  • kelle jaoks on väljakutseks tehnilise innovatsiooni toomine mõõteteenuste valdkonda.

Ootused kandidaadile

  • energeetika- või majandusalane kõrgharidus,
  • vähemalt paariaastane inimeste ja protsesside juhtimise kogemus,
  • äriline mõtteviis,
  • eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil nii kõnes kui kirjas.

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd Eesti suurimas ettevõttes,
  • suurt, professionaalset ja toetavat meeskonda,
  • võimalust teha koostööd erinevate valdkondade tippspetsialistidega,
  • võimalust kaasa rääkida Jaotusvõrgu ja ka Eesti Energia arengutes,
  • väärtuslikke kogemusi, mis laiendavad edaspidi tööalaseid valikuvõimalusi nii kontserni sees kui väljaspool seda.

Lisainfo

Ootame kandideerija CV-d koos kaaskirjaga.

Tööpakkumise number
#169680

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
20. november 2008

CVKeskus.ee klient

Anna oma panus tuleviku energialahendustesse!

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte, mis hõlmab oma tegevusega nii tootmist, kaasaegsete tehnoloogiate arendamist, energia- ja soojuse tarnet kui ka müügitegevust nii Eesti siseselt kui ka rahvusvahelistel turgudel.

Jaotusvõrk OÜ on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille peamine roll on võrguteenuse osutamine klientidele, kelleks on ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.

Vaata rohkem