Värsked tööpakkumised

Mõõteteenuste elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174114

Tööpakkumise number

174114

Töö kirjeldus

• klientide elektripaigaldistes väiksemate tööde teostamine,
• arvestite vahetus, paigaldus ja hooldus ning rikete kõrvaldamine,
• mõõtepunktide kontrollimine,
• tarbimiskoha ja liitumispunkti andmike koostamine ning arvesti
kontrollnäitude fikseerimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• omad elektrialast kutseharidust,
• Sul on vähemalt aastane elektrialase töö kogemus,
• omad B-kategooria sõiduki juhtimisõigust,
• valdad eesti keelt hästi nii kõnes kui kirjas,
• oskad vene keelt vähemalt suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

• vastutusrikast ja liikuva iseloomuga tööd,
• kindla töö ja stabiilse palgaga kaasnevat turvatunnet,
• ametialast väljaõpet ja täiendkoolitusi,
• võimalust ammutada energiat Eesti Energia spordiklubi kaudu.

Lisainfo

Ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga.

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2009

Kindel võrguteenus - toome elektri iga kliendini!

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni teeninduseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kontserni kuuluv Eesti Energia Elektritööd AS pakub alates 2009. aasta jaanuarist klientidele elektrialaseid töid ja teenuseid nii mõõtesüsteemides kui kliendi sisepaigaldistes.