Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734175
Veebipõhine värbamine

Mõõtespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

AS Metrosert otsib oma meeskonda elektriliste suuruste ja aeg-sageduse valdkonna mõõtetehnikut, kelle töö sisuks on mõõtevahendite kalibreerimine, tööga seonduva dokumentatsiooni korrektne vormistamine ning suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

  • kutse- või kõrgharidus tehnilises valdkonnas (näiteks elekter, elektroonika, automaatika, mehhatroonika vms erialal);

  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil ning ingliskeelse tehnilise teksti lugemise ja mõistmise oskus;

  • heal tasemel arvutioskus;

  • oskus koostada, vormistada ja hallata dokumente;

  • B-kategooria juhiluba ja sõiduki juhtimiskogemus;

  • õppimisvalmidus ja soov end arendada;

  • tehniline taiplikkus ja huvi elektrivaldkonna vastu, ausus, täpsus, iseseisvus, hea suhtlemis- ja tähtaegadest kinnipidamise oskus;

  • valmisolek lähetusteks Eesti piires ja vajadusel väljaspool Eestit;

  • kasuks tulevad eelnev kokkupuude erinevate mõõtevahenditega ja/või töökogemus elektriga seotud valdkonnas.

  • täistööajaga tööd (tööaeg tööpäeviti ajavahemikus kell 08.00-16.30);

  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi erialase pädevuse tõstmiseks;

  • tasu peale väljaõpet alates 1700 eurot kuus (bruto);

  • kompetentset ja abivalmis meeskonda ning huvitavat tööd;

  • stabiilset töösuhet ja mitmekülgset motivatsioonipaketti;

  • häid töötingimusi kaasaegses büroohoones ja laborites Tallinnas Mustamäel (aadressil: Teaduspargi 8, Tallinn).

Lisainfo

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.
Kandideerida saab läbi CV Keskuse portaali või saates oma CV e-posti aadressile: personal(ät)metrosert.ee
Rohkem infot Metroserdi kohta leiate meie kodulehelt www.metrosert.ee või AS Metrosert Facebookist

Tööpakkumise number
#734175

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem