Värsked tööpakkumised

Mõõteseadmete käidukorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191931

Tööpakkumise number

191931

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks on:

  • voolutrafodega madalpinge ja kõrgepinge mõõteseadmete käidu korraldamine
  • töövõtjatelt mõõteseadmete tööde tellimine, järelvalve teostamine ning tööde vastuvõtmine
  • mõõteteenuste elektrikute töö korraldamine, juhendamine, töö tulemuslikkuse hindamine, analüüsimine ja kontrollimine
  • klientide nõustamise, pretensioonide ja erisoovide lahendamise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonnaga liituma just Sind, kui:

  • Sul on elektrialane haridus ja omad erialast töökogemust
  • soovid teha tööd, milles tulemuse saavutamiseks on vaja väga hästi valdkonda tunda
  • omad inimeste juhtimise kogemust
  • oled iseseisev ja ennetav
  • oled hea suhtlemis- ning läbirääkimisoskusega,
  • oskad kasutada arvutit
  • Sul on A-pädevus

Ettevõte pakub

Sind ootab ees:

  • mitmekülgne ja arendav töö
  • tore meeskond
  • kindla töö ja stabiilse palgaga kaasnev turvatunne
  • võimalus ammutada energiat Eesti Energia spordiklubi kaudu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. märts 2010
Kuulutus sisestati:
1. märts 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaotusvõrgu mõõteteenuste osakond tegeleb mõõteseadmete käidu korraldusega, klientidele lisateenuste osutamisega ja mõõteseadmete investeeringute tähtaegse realiseerimisega.