Värsked tööpakkumised

Mõõteandmete, varahalduse ja geoinfosüsteemide arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240767

Tööpakkumise number

240767

Töö kirjeldus

Ootame oma IT arenduse meeskonda mõõteandmete, varahalduse ja geoinfosüsteemide arendajat.

Nõudmised kandidaadile

Tule ja liitu meiega, kui:
• Sulle meeldib tarkvara lahenduste väljatöötamine vastavalt etteantud spetsifikatsioonile, sh unit-testimine ja dokumenteerimine ning omad vähemalt 2 aastast töökogemust selles vallas
• oskad kasutada Java EE ja Oracle SOA Suite´i (BPEL/ESB)
• tunned veebiarenduse tehnoloogiaid (sh JSP, Struts2, Hibernate3) ning AXIS2 ja muude veebiteenustega seotud tehnoloogiaid ja raamistikke (sh XML; XSD, XSLT, WSDL jt).
• suhtled vabalt eesti ja inglise keeles
• oled õpihimuline ja uuendusmeelne
• hindad meeskonnatööd ning oled kõrge koostöövalmidusega
• naudid iseseisvat tööd ja oled vastutustundlik

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• võimalust kaasa lüüa erinevates arendusprojektides
• inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suuremate IT projektidega
• suurettevõtte hüvesid, kindlat ja vaheldusrikast tööd
• sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
29. september 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arenduse osakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise infrastruktuuri toimimine.