2023-08-23 14:48:55

Moodulahjude paigaldaja ja viimistleja

CVKeskus.ee klient
1585 - 2285 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Sinu igapäevasteks tööülesanneteks on:

  • Moodulahjude ladumine
  • Moodulahjude viimistlemine

Oleme keskmine ettevõte Tallinnas Nõmmel Lauliku 2b. Otsime endale meeskonda uut kolleegi, kes tunneb ehitustööd või pottsepatööd. Meie peamine tegevus on moodulahjude tootmine. Tootmine asub Viljandi vallas. Toome maale ka veel keraamilist plaati ja santehnikat. Meie kliendid on edasimüüjad kui ka erakliendid. Moodulahjude müügis tegutseme eraklientidega. Pakume kahte töökohta. Ühte Meistrit otsime Tallinnasse ja teist Karksi-Nuia piirkonda Viljandimaale.

Video: Sisaldab ahju töö olemust, krohvimist.

Tööle asumise aeg: koheselt või kuni 30 päeva jooksul.

Ootused kandidaadile

  • Soov õppida teise meistre kõrval krohvimist
  • Soov õppida teise meistri kõrval plaatimist
  • Täpsus, korrektsus ja süsteemsus
  • Kohuse- ja vastutustunne
  • Viisakus ja puhtus - enams töödest eraklientide kodus
  • B-katekooria juhiluba

  • Kasuks tuleb
  • Oskus viimistleda - krohvimine ja plaatimine (töö käigus õpetame)
  • Kokkupuude pottsepa töödega
  • Kokkupuude ehitustööga

Ettevõte pakub

  • kindlat töötasu
  • tööaega E-R, Reede vaba kui tunnid täis tulevad ning ei soovi rohkem teha
  • vaheldusrikast tööd. ühe ahjud ehitus 2-4 päeva. Tööd üle Eesti. Tallinas paiknev meister töötab valdavalt Tallinn ja Harjumaa. komandeeringud ja virumaale, saaretele vahetevahel. Karksi meister töötab Tartu, Viljandi ja Pärnu suunal.
  • võimalust minna pottsepa koolitusele
  • Tööaut0 kasutamist
  • brutopalka alates 1585 - sõltub olemasolevatest oskustest ja õppimise kiirusest. Iseseisvalt ahju viimistlemine ja krohvimine - brutopalk 2285 eur.