Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338504

Moodul tellingute paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö Helsinki piirkonnas asuvatel ehitus objektidel.

Ootused kandidaadile

- eelnevat tellingute paigaldajana vähemalt 3a
- soome keele oskus suhtlustasandil (töömaal räägitakse ainult soome keeles)
- jooniste lugemis oskus
- kehtiv tööturvalisus kaart

Ettevõte pakub

- TES-i alusel makstavat palka
- tööriietust ja turvavahendeid
- vajadusel aitame majutusega

Lisainfo

Kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus
Eelnev töökogemus Soomes

Palk 2 nädala tagant Soome pangaarvele, maksud Soome. Ei kompenseerita elamist ega laevapileteid. Majutus-13eur
päevas, hostelli tüüpi toas.

Kandidaatidel palun täita ankeet www.briko.fi

Tööpakkumise number
#338504

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 12 - 14 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. mai 2014
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2014

Briko Oy on Helsinki piirkonnas tegutsev ehitusala tööjöurendi ettevöte.Meie koostööpartnerid on soome firmad ,kellede tegevusvaldkond on ehitus, haljastus, maaparandus.

Vaata rohkem