Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #786631

Mööblivalmistaja/ Мебельщик

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • puidust detailide mõõdistamine ja lõikamine õigesse suurusesse

  • polsterdamine ja vedrustuse paigaldamine

  • koostöös õmblejaga (kes tegeleb tekstiilitöödega), kangaste kinnitamine mööbli külge

  • voodipeatsite ja voodite valmistamine vastavalt standardmudelitele või eritellimustele

Ootused kandidaadile

  • töökogemus pehme– või kõvamööbli tootmises tuleb kasuks

  • varasem töökogemus tislerina on eeliseks

  • jooniste lugemise oskus

  • huvi mööblivalmistamise vastu

  • suhtlustasandil eesti või vene keele oskus

  • kergelt füüsilist, huvitavat, vaheldusrikast ja iseseisvat tööd
  • täielikku väljaõpet kohapeal
  • toredat ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi
  • tööaega E-R 8:00 - 17:00
  • töökohta Jõhvis

Tekkis huvi? Anna endast julgelt märku kandideerides läbi CVKeskus.ee.

Lisainfot küsi +372 53491551

CVKeskus.ee värbamiskonsultant Anu Saukas

Tööpakkumise number
#786631

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2022
Kuulutus sisestati:
20. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem