Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685201
Veebipõhine värbamine

Mööblitisler ( töökoht Sakus)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa

Töö kirjeldus

- Tisleri tööks on eritellimus mööbli valmistamine erinevatest materjalidest kuni paigalduseni.

Töö asukoht Sakus.

Ootused kandidaadile

- vajalik on varasem töökogemus tislerina;
- B kategooria juhiluba;
- kasuks tuleb viimistluskogemus

Ettevõte pakub

- erinevat huvitavat tööd uutel ja kaasaegsetel seadmetel
- meil on hea ja kokkuhoidev kollektiiv ja toredad inimesed
- head tasu vastavalt tööle (Palk kokkuleppel)

Lisainfo

Palga suhtes jõuame kindlasti kokkuleppele, kui omad head kogemust!

Lisaküsimuste korral palun pöörduda mob 5025941.

Tööpakkumise number
#685201

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2021

CVKeskus.ee klient

Eritellimusel mööbli valmistamine ja paigaldamine.

Vaata rohkem