Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643252

Mööblitisler

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmise laiendamisega ja töömahu suurenemisega otsime MÖÖBLITISLEREID!
Tegeleme eritellimusmööbli valmistamisega(köögid,garderoobid,vannitoad,trepid)

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb:*eelnev vastav töökogemus
*tehniliste tööjooniste lugemis oskus
*puidutöötlemisseadmete tundmine
*suudad oma tööülesandeid planeerida
*kasuks tuleb: viimistlus oskus
*valdad vabalt eesti keelt
*soovitavalt meesterahvas

Ettevõte pakub

*huvitavat ja mitmekülgset tööd arenevas ettevõttes
*meeldivat töökollektiivi

Tööpakkumise number
#643252

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
5. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Tegutseme aastast 2009.
Oleme pikaajaliste kogemustega ning valmis täitma keerulisemaid ja kõrgeima kvaliteediga eritellimusi. Kasutades parimaid materjale, et saavutada parim tulemus igas väikeses detailis. See annab kordumatu iseloomu igale üksikule tootele.
Koos leitakse tehniline lahendus igale kliendi soovile ja erilisele nõudmisele.

Vaata rohkem