Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153327

Mööblitisler Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mööbli valmistamine.
Töö asukoht: Soome, 60 km Oulust.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus mööblitislerina või pudutöö alal;
Töötahe;
Kohusetundlikkus.

Kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil.

Majutus on ettevõtte poolt, aga üür tuleb töötajal endal tasuda, see on 100-200 EUR/kuus.

Tööpakkumise number
#153327

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 128 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
tunnitasule lisandub veel tasud õhtu(13.45 kr) ja öötundide(25 kr) ning vahetuste (6%) eest.

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte. Meie eesmärk on olla heaks koostööpartneriks oma Kliendist ettevõtetele.
Personalipunkt Extra OÜ kliendiks on Incap Furniture Ruukki.

Vaata rohkem