Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44125

Mööblitisler-meister

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmistame eritellimusel tooteid, seetõttu vajame kogemustega oma ala meistrit, kes saab hakkama keerukamate operatsioonidega.
Töö on mitmekesine ja huvitav.
Tootmine asub 36 km Tartust väljas Vara vallas Välgi külas.

Ootused kandidaadile

Töökogemus vastaval erialal.
Korrektsus, töökus ja iseseisva mõtlemise oskus.
Hea tehniline taip, joonestamise ja jooniste lugemise oskus.
Oskus suhelda ja anda alluvatele selgeid juhiseid.

Pakume omalt poolt transpordi võimalust Tartust tehasesse ja kohapeal toitlustamist.
Palka vastavalt oskustele ja töötulemustele.
Võimalust tõusta karjääriredelil.

Tööpakkumise number
#44125

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2005

Oleme puiduettevõte, toodame eritellimusel väärispuidust uksi, treppe, mööblit.

Vaata rohkem