Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53785

Mööblitisler

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehmemööbli puitkarkasside valmistamine joonise järgi.
Detailide saagimine kasutades formaatsaagi, lintsaagi ja järkamissaagi.
Detailidest karkasside valmistamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaat on kohusetundlik, tööst huvitatud meesterahvas, kellel on varasem töökogemus sarnasel alal.

Ettevõte pakub

kindlat tööd kiiresti arenevas ettevõttes.
häid töötingimusi.
konkurentsivõimelist tulemustel põhinevat palka.

Lisainfo

Tootmisbaas asub 12 km. Tallinnast. Ettevõte hüvitab kütuse kulud või korraldab transpordi Tallinnast.

Tööpakkumise number
#53785

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 9000 - 13000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2005

CVKeskus.ee klient

Pehme mööbli tootmine

Vaata rohkem