Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605867

Mööblitisler

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega MÖÖBLITISLERILE. Tööks on eritellimusmööbli valmistamine, vajadusel ka paigaldus.

Tööülesanded:

  • Mööblidetailide lahtilõikus, kantimine ning töötlemine positsioonpinkidel vastavalt tööjoonistele
  • Toodete montaazh, pakendamine ja markeerimine vastavalt spetsifikatsioonile
  • Vajadusel, mööbli paigaldus objektil

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • Eelnevat töökogemust mööblitislerina ja huvi mööblivaldkonna vastu
  • Mööblitootmise tehnoloogia ja tööpõhimõtete tundmist
  • Oskust töötada formaatsael, kandiliinil ja positsioonpinkidel. Tõstuki juhtimise oskus on kasuks
  • Tehniliste jooniste lugemise oskust
  • Korrektstust töösse suhtumisel, tehnilist taipu ja leidlikkust
  • Täpsust ausust ja kohesetundlikkust
  • Võimet pühenduda ja osaleda meeskonnatöös
  • Eesti keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd ja tööalaseid väljakutseid
  • Tööle väärilist tasu

Tööpakkumise number
#605867