Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #791491

Mööblirestauraator/ mööbli restauraatori õpilane

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mööblirestauraator/ mööblirestauraatori õpilane.
Pakutakse mitmekesist tööd Tallinnas mööbli restauraatorile või mööblirestauraatori õpilasele.Töötajate pideva enesearengu ja koolitusega  töö.

Ootused kandidaadile

Kiiremaks väljaõppeks tuleb kasuks puidutöö v. tisleritöö eelnev kogemus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat, mitmekesist tööd.

  • Pidevat enesearengut ja praktilist ning teoreetilist väljaõpet.

Tööpakkumise number
#791491