Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57407

Mööblipaigaldusspetsialisti abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on köögi- ja vannitoamööbli ning garderoobikappide paigaldamisega tegelev OÜ Fixren. Seoses töömahu kasvuga pakume tööd mööblipaigaldusspetsialisti õpilasele, kelle tööülesanneteks on esialgu mööblidetailide ja materjalide transport objektidele ning paigaldusspetsialisti assisteerimine, peale väljaõpet aga iseseisev mööbli paigaldamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame oskust / tahet kätega tööd teha, õppimisvõimet, iseseisvust, head eesti keele oskust, B - kategooria juhilubade omamist.

Ettevõte pakub

Pakume tööalast väljaõpet, korralikku töötasu.

Tööpakkumise number
#57407