Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54786

Mööblipaigaldaja- tisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sisustussalong A7 otsib Tallinnas mööblipaigaldajat- tislerit, kelle tööülesanneteks on põhiliselt köögi- ja vannitoamööbli ning garderoobisüsteemide montaaz.
Lisainfo töö kohta GSM 56200009

Ootused kandidaadile

  • keskharidus,

  • kohusetundlik töösse suhtumine,

  • hea suhtleja ja positiivne ellusuhtumine,

  • võime prioritiseerida tööülesandeid,

  • täpsus
  • B kat. juhiluba

  • kasuks tuleb vene keele oskus

pakkume kindlat ja stabiilset töökohta,töötulemustest sõltuvalt väärilist palka,väljaõpet, toredat meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt

Tööpakkumise number
#54786