Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670255

Mööblikonstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. september 2020
Kuulutus aegub:18. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Mööblikonstruktori peamisteks tööülesanneteks on mööbli konstrueerimine ning tööjooniste ja spetsifikatsioonide koostamine programmis Inventor.

Ootused kandidaadile

  • Oskad kasutada joonestusprogrammi Inventor
  • Oled töötanud konstruktorina mööblivaldkonnas
  • Tunned mööblitööstuses kasutatavaid lahendusi ja materjale
  • Oled meeskonnatöötaja, täpne ja kohusetundlik
  • Oskad eesti keelt suhtlustasandil

Erialast ja väljakutseid pakkuvat tööd, konkurentsivõimelist töötasu, kollektiivpuhkust, täisajaga tööd aadressil Aruküla tee 55, Jüri ja ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi.

Küsi lisainfot  telefoni 525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#670255

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

CV Keskuse klient Nobe Interiors OÜ on eritellimusmööblit valmistav ettevõte, mille tegevusalaks on peamiselt välisturgudele suunatud kvaliteetse erilahendusmööbli ning sisustusdetailide projekteerimine ka tootmine. Rohkem teavet ettevõtte kohta: nobe-interiors.com

Vaata rohkem