Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59523

Mööblidisainer

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-tehnoloogiliste jooniste tegemine ;
-tehnoloogilise dokumentatsiooni koostamine ja arhiveerimine;
-osalemine tootearenduses;
-muud töö iseloomust tulenevad tegevused.

Ootused kandidaadile

-erialane haridus;
-joonestusprogrammide kasutusoskus (CorelDraw, AutoCAD);
-eesti keele valdamine suhtlustasandil;
-Sind iseloomustavad isiksuseomadused nagu täpsus hoolikus, kohusetundlikkus ja reipus;
-heale töötajale omane positiivne ellusuhtumine.

Ettevõte pakub

-kaasaegne ja esinduslik töökeskkond;
-rõõmsameelsed ja nooruslikud kaastöötajad;
-palju huvitavat tööd ja vääriline tasu;
-eneseteostusvõimalused.

Lisainfo

Töökoha asukoht Harjumaa/Laagri

Tööpakkumise number
#59523