Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53233

Mööbli projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laborimööbli müük Eestis ja välismaal.
  • Kliendikontaktide loomine ja hoidmine.
  • Müügimaterjalide ettevalmistamine.
  • Messidel ja seminaridel osalemine.
  • Mööbli tootmise ja paigaldamise korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus, initsiatiivikus ja energilisus
  • Oskus aega planeerida ja iseseisvalt töötada
  • Soov midagi saavutada

Kasuks tuleb:
  • Hea inglise keele oskus
  • Müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • Võimalust areneda koos firmaga
  • Motiveerivat tasupaketti

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja Kaaskiri hiljemalt 24. oktoobriks 2005.a.

Lisainfo telefonil 6204350 ja internetis www.inbio.ee .

Tööpakkumise number
#53233