Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167895

Mööbli polsterdaja Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Erineva pehme mööbli polsterdamine (mööbli pealistamine riidega, katete paigaldus, liimimine, koostamine jm.)
* Töö toimub kahes vahetuses- 8 tunnised tööpäevad. Hommikune vahetus; 06.00-14.30 ja õhtune vahetus 14.30-23.00.
* Tööleping sõlmitakse vähemalt 6 kuuks (valmidusel pikemakski), ja töösuhe sõlmitakse läbi soome firma Staffpoint OY.

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus mööbli polsterdajana on kindlaks nõudeks,
* Erialane väljaõpe puussepana,
* Soome keele- või inglise keele oskus suhtlustasandil,
* Head füüsilised eeldused.

Ettevõte pakub

* Head erialast töökogemust välisriigi ettevõttes,
* Häid töötingimusi ja meeldivat töökollektiivi;
* Häid palgatingimusi;
* Elamisvõimalust Staffpoint OY poolt pakutavas korteris.

Lisainfo

Töö on raske füüsiline polsterdustöö!

Ja NB! Saata CV´st kokkuvõte, polsterdusalastest töökogemustest ja koolitusest soome või inglise keelsena.

Tööpakkumise number
#167895

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. november 2008
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2008
Lisainfo palga kohta:
8.48-16 EUR/ tunnis- sõltuvalt kogemusest

Personalipunkt Extra OÜ ja meie Soomes tegutsev emafirma Staffpoint OY teeme koostööd firmaga Suomi-Soffa tehdas OY, kes asub Soomes, täpsemalt Kajaanis. Firma valmistab pehmet mööblit.

Vaata rohkem