2023-08-23 14:48:55

MÖÖBLI PAIGALDAJA

CVKeskus.ee klient
9.22 - 12 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda juurde

MÖÖBLI PAIGALDAJAT

kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • toodete transport
  • liuguste paigaldamine
  • garderoobisüsteemide paigaldamine
  • muu eritellimusel valmistatud mööbli paigaldamine

Ootused kandidaadile

Sinu tulevase töö ootused:

  • eesti keele oskus
  • tehniline taiplikkus
  • täpsus ja korrektsus
  • hea füüsiline vorm (töö on füüsiliselt raske)
  • valmisolek õppida ja soov teha kvaliteetset tööd
  • valmisolek meeskonnatööks
  • autojuhiload
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus mööbli paigaldajana
  • kasuks tuleb soome ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

Mida pakume:

  • vaheldusrikast põhikohaga tööd ja head töötasu (kuni 1550 neto)
  • väljaõpet kohapeal
  • kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid

Sinu tulevane töökoht asub Tallinnas ja Harjumaal. Hoolime oma töötajate tervisest ja liikumisharjumustest, seepärast on Sinu kasutada sporditoetus. Kaks korda aastas saame kõik kokku jõulupeol ja suvepäevadel, et koos tähistada ja tänada oma töötajaid nende panuse eest. Oleme pidevas arenemises ja kasvamises, mis pakub rohkelt ametialaseid väljakutseid, võimalusi välja pakkuda ja teostada oma ideid ning teha ettevõtte sisest karjääri.