Mööbli paigaldaja
Tööpakkumise number #688614

Töö kirjeldus

Mööbli paigaldamine objektidel etteantud dokumentatsiooni põhjal.
Klientidele objektidel tellimuste üleandmine.
Töö on lähetusega.

Ootused kandidaadile

Vajalik haridustase kutseharidus keskharidusega
Töökogemus samal ametialal vähemalt 1 aasta
Tisler 3 kutsetunnistuse olemasolu
B kategooria juhiload

Muud nõuded:
jooniste lugemise oskus
kohusetundlikkus ja täpsus töös

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta
Töötasu vastavalt töötaja kvalifikatsioonile
Kaasaegseid töö ja olmetingimusi

Tööpakkumise number
#688614

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021
Mööbli paigaldaja Mööbli paigaldaja

Kalla Mööbel OÜ

Kalla Mööbel OÜ on eriprojektide järgi kvaliteetset tellimusmööblit valmistav ettevõte.

Vaata rohkem