Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431773

MÖÖBLI PAIGALDAJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toodete transport
  • liuguste paigaldamine
  • garderoobisüsteemide paigaldamine
  • muu eritellimusel valmistatud mööbli paigaldamine

Ootused kandidaadile

  • eesti keele oskus
  • autojuhiload
  • valmisolek õppida ja soov teha kvaliteetset tööd
  • valmisolek meeskonnatööks
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus mööbli paigaldajana
  • kasuks tuleb soome ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast põhikohaga tööd
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • kaasaegseid töötingimusi ning -vahendeid
  • väljaõpet kohapeal
  • arenemisvõimalusi ettevõttes ning enesetäiendamisvõimalusi

Lisainfo

Töö tegemise kohaks on Tallinn ja Harjumaa

Tööpakkumise number
#431773

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1125 - 1585 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. august 2016
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2016

Structo Industry OÜ on Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja. Oma enam kui 12 aastase tegevusaja jooksul oleme saavutatud klientide heakskiidu. Meie toodangust üle 60% müüakse Eesti eraklientidele läbi erinevate koostööpartnerite ja mööblisalongide. Ülejäänud osa toodete müügist moodustab eksport põhjamaadesse. Eestis kannavad meie tooted L-UKS kaubamärki.

Vaata rohkem