https://www.cvkeskus.ee/27498

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27498

Mööbli müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmis mööbli müük / diivanid, tugitoolid, kapid, voodid.../
Töötamine graafiku jooksul Ülemiste keskuses /kl.10-22 /


Ootused kandidaadile

Kogemus mööblimüügi valdkonnas
Perfektne eesti ja vene keele oskus
Soovivalt inglise keele oskus
Esindusliik välimus
Hea suhtlemisoskused
Hea arvuti oskus


Ettevõte pakub

Palk alates 4000 EEK


Tööpakkumise number
#27498
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Mööbli müüja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!