Värsked tööpakkumised

Mööbli koostaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182128

Tööpakkumise number

182128

Töö kirjeldus

Kaupade vastuvõtt;
mööbli kokkupanek.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus;
mööbli kokkupaneku oskus;
iseseisvus tööülesannete täitmisel;
kohuse- ja vastutustundlikkus.

Tööd omanäolises sisustuskaupluses, toetavat meeskonda, töö mahust sõltuvat tasu.

Lisainfo

Töö käsunduslepingu alusel september-oktoober 2009, koormus vastavalt kaupluste vajadustele, sobib ka lisatööks. Vastastikuse sobivuse korral võimalik töölepingu sõlmimine seoses uue kaupluse avamisega novembris.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. august 2009
Kuulutus sisestati:
5. august 2009
Brutopalk:
Alates 47 EEK tunnis

AS Evelekt on 1994. a. asutatud mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev ettevõte. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 14 kauplusest koosnev kaupluste kett, kus pakume mitmekesist valikut sisustuselementidest ja kodusisustusest. Seisuga juuli 2009 töötab AS-is Evelekt 105 töötajat. Meie missiooniks on rikastada sisustuskaupade turgu ja eesmärgiks on luua omanäoline mööbli ja sisustuskaupade kollektsioon.