Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198308

Mööbli konstruktor-projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

metall- ja puitmööbli projekteerimine

Nõudmised kandidaadile

- tehniline intellekt, korrektsus ja täpsus
- avatus uutele ideele, tahe õppida ja areneda
- iseseisus ja ettevõtlikkus
- kuulamis-, eneseväljendus- ja koostööoskus

- võimalust panna end proovile süsteemselt arenevas ettevõttes
- pidevalt arenevat ja teotahtelist meeskonda

Tööpakkumise number
#198308

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
26. mai 2010

AS KITman tegutseb aastast 1936 ja on juhtiv mööblitootja Baltikumis. Pakume kaasaegsel tehnoloogial põhinevaid lahendusi supermarketitele, toidu-, spordi-, ehitus-, kosmeetika-, raamatu- ja tekstiilikauplustele.

Vaata rohkem