Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294205

MÖÖBLI KATETE PAIGALDAJA/ POLSTERDAJA

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Diivani katete paigaldamine / polsterdamine
* Töö võib olla kahes vahetuses

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus mööblitööstuses vähemalt 2 aastat
* Töökogemus võiks olla Bellus, Tarmel, Rave, Fleming jne.
* Soome keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele : 9-10€ tunnis
* Abistamine korteri leidmisel ning Soome bürokraatia läbimisel

Tööpakkumise number
#294205

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 9 - 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem